Reklam

1 HAFTADA 6 KİLO VERDİREN DİYET1haftada 6 kilo verdiren mucize diyet listesi: Hızlı kilo verdiren zayıflama diyeti Prof. Dr. Muzaffer Kuşhan imzalı bir diyettir. Bu Diyeti Uygulayarak Kilolarınızdan1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi ile kurtulabilirsiniz.1hafta  boyunca ara öğünlerde yani atıştırmalarda dilediğiniz kadar salatalık, marul, havuç yenilmesi serbesttir. 
1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi içerisinde içilmesi serbest olan içecekler, gazsız, sodasız ve şekersiz olan kafein içermeyen her türlü içecektir. Burada özellikle yeşil çay, mate yaprağı çayı, elma çayı, nane çayı, defne yaprağı çayı gibi zayıflama çayları daha fazla zayıflama sağlamanıza yardımcı olacaktır. 1 haftada 6 kilo verdiren diyet boyunca her gün aynı kahvaltı menüsü uygulanacağı için kahvaltıyı 1 kez yazılmıştır. Buyrun Efendim diyet listesine bakın size uygunsa deneyiniz.

SABAH KAHVALTILARI (7 GÜN BOYUNCA AYNI) 
*1 dilim kepek ekmeği, *kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir *şekersiz çay, ya da yarım bardak taze greyfurt suyu 1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi – Pazartesi : 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*İki adet 5 dakika kaynamış yumurta. *Domates, salatalık ve marul, (dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.) AKŞAM YEMEĞİ: 
*150 gram tavuk baget *Elma Sirkeli Salata (arzu ettiğiniz salatayı kullanabilirsiniz,sınır yok.) 1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Salı: 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*1 adet simit *1 bardak greyfurt suyu AKŞAM YEMEĞİ: 
*Yarım porsiyon balık buğulama *Elma Sirkeli Salata (Dilediğiniz kadar yemekte serbestsiniz) 1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Çarşamba 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*200 gram yağsız ve kaymaksız yoğurt *1 dilim kepek ekmeği Salatalık (sınırsız) AKŞAM YEMEĞİ: *100 gram dana biftek (Veya bir büyük ızgara balık) *Elma Sirkeli Salata (Dilediğiniz kadar yemekte serbestsiniz) 

1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Perşembe 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*200 gram haslanmış patatesten yapılmış salata içine domates, taze soğan, salatalık eklenecek limon ve hardal da konabilir, yağ yok. AKŞAM YEMEĞİ:
*1 porsiyon hindi haşlama *Elma Sirkeli Salata (Dilediğiniz kadar yemekte serbestsiniz)  1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Cuma 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*2 yumurta ile yapılmış domatesli menemen *Salata AKŞAM YEMEĞİ: 
*1 büyük tabak haslanmış yağsız makarna, *100 gram yağsız ya da probiyotik yoğurt 1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Cumartesi 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*haşlanmış 2 adet sosis *Elma Sirkeli Salata (Dilediğiniz kadar yemekte serbestsiniz) AKŞAM YEMEĞİ: 
*3 adet (az pirinçle yapılmış) biber,domates veya kabak dolması *2 kaşık yoğurt 1 haftada 6 kilo verdiren diyet listesi- Pazar 

ÖGLE YEMEĞİ: 
*50 Gram yağsız beyaz peynir- 50 gram yağı süzülmüş ton balığı *1 dilim kepek ekmeği * salatalık,domates ve bolca kıvırcık marul AKŞAM YEMEĞİ: 
*1 porsiyon hindi eti *Elma sirkeli Mevsim Salata **7 günlük zayıflama diyeti boyunca günlük 2.5 litre su içmek ve günde 45 dakika ile 1 saat arası tempolu yürüyüş yapmak gerekiyor.
Yorum Bırakın
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :

Yorumlarınıza gelecek cevabı takip etmek için beni bilgilendir kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.