Su DiyetiSu vazgeçilmez içeceğimiz faydaları saymakla bitmiyor zayıflarını etkisinin olmaması düşünülemez fi doğrusu
Su diyeti dünya çapında uygulanan bir diyet programıdır. Hollywood yıldızlarının genellikle kullandığı bir diyet programıdır. Bu program hem sizim için büyük bir zaman kaybını engeller hem sizi tok tutar açlık hissini kaybettirir hem de fazla kilolarınızdan kurtulmanız için büyük bir avantaj sağlar. Su diyetinin fazla bir geçmişi yoktur ancak 5 yıldır uygulayan herkesi istediği kiloya kavuşturmuştur ve hiçbir şekilde sağlık bakımından riski yoktur. Tamamen sağlıklı bir diyet programıdır.
Günlük olarak 8 litre su alınması gerekir ve biz bunu program için gün içine yaymış bulunmaktayız.
Sabahları
1 litre suyun içine yarım limon sıkarak güne başlamalıyız. Ancak bunu yapmadan önce 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu içmeliyiz. Portakal suyunun arkasından hemen yarın bardak limon kattığımız sudan içmeliyiz ve ardından bulunduğumuz mevsime göre 5 adet çilek ya da yarım ananas yemelisiniz. Ve karnınızı tok tutması için 1 adet diyet bisküvi yemelisiniz.
Öğlenleri
3 bardak su ve bir kâse tavuk çorbası. Su yine limonlu sudan olacak ve sınırsız malzemede salata yiyorsunuz.
Akşamları
1 dilim peynir, 2 dilim tam buğday ekmeği, 2 adet havuç haşlama, yarım kâse dondurma, 2 bardak limonlu su, yarım kâse yoğurt, 100 gram tavukgöğsü haşlaması yenilebilir.
Yorum Bırakın
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :

Yorumlarınıza gelecek cevabı takip etmek için beni bilgilendir kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.